Bc. Jana Bokorová - masérske služby TEJA
Bc. Jana Bokorová - masérske služby TEJA

Náhradné plnenie na rok 2012

Vážená firma,
Dovoľte, aby som sa Vám predstavila.
Moje meno je Jana Bokorová, Bc. podnikám ako fyzická osoba so štatútom chránenej dielne, ktorá poskytuje Masérske služby pre všetky vekové kategórie. Ponúkame širokú paletu masérských služieb ako aj náhradné plnenie pre firmy už na rok 2012.

Ak sa rozhodnete pre náhradné plnenie na rok 2012 u nás a využijete naše služby, budete nanajvýš spokojní, pretože ponúkame kvalitu klasických masáží + špeciálne masáže, napríklad Reflexná terapia chodidiel – vnútorné orgány a pohybový systém, touto terapiou sa venujeme liečbe vnútorných orgánov a pohybového systému cez stimuláciu a masáž reflexných zón chodidiel.

Snažíme sa spojiť príjemné s užitočným a to sa prejavuje v návratnosti klientov.

Ušetrite za cestu do mesta a navštívte nás po dohode i cez víkendy.
Bližšie informácie v kontaktoch.

Tešíme sa na Vás

Povinnosť podľa zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti:
§ 63 ods. 1, písm. c) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti určuje povinnosti zamestnávateľa "zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím podľa § 9 ods. 1 písm. a); ak zamestnáva najmenej 20 zamestnancov v počte, ktorý predstavuje 3,2 % z celkového počtu jeho zamestnancov."
Ak si túto povinnosť neplníte, § 64 "ods. 1, písm. c) zákona č. 5/2004 Z. z. Vám dáva túto možnosť: "Povinnosť zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím vo výške povinného podielu podľa § 63 ods. 1 môže zamestnávateľ plniť aj zadaním zákazky vhodnej na zamestnávanie týchto občanov, ktorú preukázateľne bude realizovať občan so zdravotným postihnutím podľa § 9 ods. 1 písm. a)."


S pozdravom Bc. Jana Bokorová.